Filmy > Fantasy, Horror > Najczarniejsza godzina (2011)

Najczarniejsza godzina (2011)

reżyseria: Chris Gorak
scenariusz: Jon Spaihts
premiera: 6 stycznia 2012 (Polska) 16 września 2011 (Świat)
produkcja: USA
gatunek: Horror, Akcja, Sci-Fi

Summit Entertaiment wypuszcza na rynek filmowy kolejną propozycję traktującą o inwazji obcych na Ziemię. Nie będzie ona jednak pokojowa i „Najczarniejsza godzina 3D” online to zapowiedź wydarzeń, które są kontynuacją bezpradownowaej walki o życie już po ataku wrogiej siły. Chris Gorak wzoruje się tutaj na Skyline, o którym w swoim czasie było dość głośno. Więcej tu jednak akcji i mniej enigmatycznych rozwiązań, więc całość ogląda się z zapartym tchem.

Film Najczarniejsza godzina 3D rozpoczyna się wraz z nowym etapem życia głównych bohaterów. Ukończyli właśnie szkoły i rozpoczynają swoją pierwszą pracę. Są po prestiżowych kierunkach, więc i role, w jakie wchodzą to wyższa półka w perspektywie finansów. Rosja, Nowy Jork, Los Angeles – wszystkie te miasta wraz z całym bogactwem stoją przed nimi otworem. Wszystko kończy się jednak pewnego wieczora – właśnie wtedy na Ziemię napadają obcy. Ich siła jest tak potężna, że bez żadnych przeszkód niszczy każą skierowaną przeciwko nim broń. Życie na Ziemi zamiera…Grupka ocalałych walczy jednak z najeźdźcą i szuka sposobu na przetrwanie. Nie mogą zawieźć, gdyż od nich tak naprawdę zależy przyszłość ludzkości.

Nie miałam jeszcze okazji obejrzeć filmu najczarniejsza godzina na portalach z filmami online. Premiera dopiero w przyszłym roku, więc scenarzyści nie spieszą się z odkrywaniem tajemnicy. Zwiastuny download są jednak na tyle wciągające, że z przyjemnością się je dubluje. Po raczej kiepskich „Kowbojach i obcych” z niecerpliwoscią czekam za odsłoną, która wgniecie w fotel – i to nie tylko za pomocą perspektywy 3D. Czy Wam również trailery tak przypadły do gustu?

Zwiastun filmu Najczarniejsza godzina online:


Tags: , , , , , , , , , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.