Filmy > Komedia > Monte Carlo

Monte Carlo

reżyseria: Thomas Bezucha
scenariusz: Thomas Bezucha, Maria Maggenti (więcej…)
premiera: 9 września 2011 (Polska) 30 czerwca 2011 (Świat)
produkcja: USA, Węgry
gatunek: Przygodowy, Komedia

Popyt na komedie romantyczne od zawsze ma nieposkromiony apetyt. Im więcej pojawia się ich w kinach, tym chętniej rzesze fanów tego mało skomplikowanego gatunku przychodzą do multipleksów. Często nie ma nawet znaczenia czy dana treść jest interesująca, bo skoro została „przyklejona” do konkretnego gatunku, to w mentalnym przekonaniu po prostu musi być dobra. Zabieg ten nie udał się niestety w przypadku nowej komedii romantycznej „Monte Carlo”, która już 9 września wystartuje w kinowym repertuarze. Jeśli jesteście zainteresowani zajrzyjcie najpierw do portali z filmami online, bo Monte Carlo peb to niestety porażka.

O czym opowiada film? Grupka zaprzyjaźnionych dziewcząt po skończeniu szkoły postanawia wyruszyć do miasta. Dwie z nich nie darzą się szczególną sympatią, ale nie przeszkadza to im w realizowaniu swojego planu. Już na starcie podróży wplątują się w ciąg nieporozumień, których finiszem będzie korzystanie z fałszywego tytułu księżniczki i równocześnie dziedziczki ogromnej fortuny. Jedna z nich do złudzenia przypomina bowiem córkę koronowanych głów. Akcja płynie tutaj dość wartko i szybko. Dziewczyny dostają zaproszenie spędzenia wakacji w Monte Carlo i nie zamierzają takiej okazji zmarnować. Kłamstwo ma niestety krótkie nóżki i misterna intryga, której bohaterki nie zdołały wcześniej wyjaśnić już wkrótce ujrzy światło dzienne. Pytanie jaki ciąg dalszy będą miały zawarte przyjaźnie i znajomości, bo nawet w XXI wieku mezalians to rzecz niepożądana.

Zwiastuny filmu Monte Carlo download nie wnoszą nic ciekawego i w rzeczywistości cały film można pod tym stwierdzeniem podpisać. To opowieść dla nastolatków, troszkę przesłodzona, bez dozy magii, która sprawia, że tego typu projekcje ogląda się z zapartym tchem. Jeśli koniecznie musicie się zatem wybrać na komedię romantyczną, to polecam „Kocha, lubi, szanuje”. Ubaw gwarantowany i sympatyczne wspomnienia na przyszłość. A o Monte Carlo…bardzo łatwo można zapomnieć.

Zwiastun filmu Monte Carlo online:


Tags: , , , , , , , , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.